Nuo ko viskas prasidėjo?

Čia mes: Karolis ir Asta (galima sakyti, kad tai beveik visa “Puoškis lietuviškai” komanda). Su daugeliu jūsų jau matėmės šventėse, mugėse ir visai pamiršome, kad derėtų pasimatyti ir internetinėje erdvėje 🙂 Kilo klausimas: o kokią nuotrauką dedam?

Atsakymas atėjo labai paprastai: ogi iš Kanados, nes būtent taip viskas ir prasidėjo. 2017 vasarą kaip iš dangaus nukrito kelionė į Kanadą. Apsispręsti reikėjo tą pačią minutę, o iškeliauti po dviejų savaičių. Ką nuskraidinti dovanų? Iš pradžių klausimas atrodė gan paprastas, bet po to prisiminėm, kad Kanada kitam žemyne ir į lagaminą ne bet ką įsidėsi: pilna visokių draudimų: tai to negalima įvežti, tai ano… Buvom paprasti ir praktiški: vežam marškinėlius!

Prasidėjo marškinėlių paieškos. Ir žinot ką? Nenuskraidinom! Nes vieni pasirodė labai banalūs, kiti per daug priminė krepšinio sirgalius, dar kokių nors surastų netenkino kokybė. Ir viskas baigėsi tuo, kad nuvežėm namuose megztų kojinių ir knygą apie baltų raštus.
Bet… Šioje nuotraukoje galima matyti, kad Astos džinsinė suknelė papuošta stilizuotu vyčiu, kuris sėkmingai vis dar laikosi mūsų kolekcijoje 😀 Tai viskas nutiko taip, kad neradę mums patinkančių marškinėlių nusprendėme pradėti juos gaminti! Nuotraukoje matomas vienas iš pirmųjų bandymų. Taip sumąstėm, kad jei jau “užsispaus” ant grublėto džinso ir laikysis, tai laikysis ir ant trikotažo. Užspaudėm ir išskridom…

Pabuvom, parskridom, pragyveno dar vieną vasarą, jau ir trečia visai ant nosies, o Vytis ant džinso vis dar laikosi…
Taip viskas ir prasidėjo. Nuo tos minties, kad reikia lengvo, patogaus ir praktiškos suvenyro.

Dabar mugėse dažnai sutinkame žmonių, kurie mūsų parėdus perka ne sau, o dovanojimui. Ir tikrai žinom, kad ne vienas žmogus prisidėjo jų į lagaminą skrisdamas į Kanadą 🙂

Teksto autorė – Asta Valiukevičienė