Išbandėme žieminę striukę ant snieglentės :-)

Kaip žinote, mes pirkėjams nesiūlome drabužių, kurių patys nepanešiojame, neišbandome ir neįsitikiname tinkama kokybe.
Šiandien norėčiau šiek tiek plačiau papasakoti apie siūlomas žiemines striukes.
Savąją “kelininkų” spalvos striukę nešioju jau kuris laikas ir esu be galo patenkintas. Pagal parametrus ir medžiagą visada nujaučiau, jog ši striukė bus tinkama ir slidinėjimui. Bet, kad tai galėčiau viešai skelbti – teko išbandyti 🙂.
Naujiesiems metams buvome išvykę į Italijos šiaurę, kur neplanuotai (mes dažnai keliaujame nežinodami, kur tiksliai nuvyksime 🙂) atsidūrėme Sestrierė slidinėjimo trasoje, kur teko apie 4 valandas praleisti ant snieglentės.
Diena buvo nuostabi: saulėta, lengvai vėjuota, temperatūra dieną apie 2-4 laipsnius šilumos, vakarop apie 4 šalčio.
Slidėmis čiuožinėti nemoku, o snieglentės dar nesu gerai įvaldęs, tad teko nemažai griuvinėti, vartytis ir kitaip pajusti sniego vonių malonumus (ypatingai tada, kai neplanuotai baigiasi mėlyna trasa ir tenka čiuožti raudonąja, nes mėlynoji tiesiog baigėsi…) 😀. Pirma mintis buvo, kad tuoj būsiu šlapias kaip viščiukas per liūtį, bet mano nuostabai, nors striukės paviršius ir buvo drėgnas, viduje buvo šilta ir sausa. Vienintelės šlapesnės vietos buvo rankogalių medžiaginė dalis, kuri užspaudžia riešus, kad sniego pažastyse nebūtų 🙂. Visa kita buvo puiku – neperšlapau, vėjas neprapūtė bei, kas buvo maloniausia, nebuvo ir per karšta – medžiaga puikiai praleidžia garus nuo kūno.
Paprastai visada ir visur būnu su savo odine tašyte, kurioje laikau telefoną, raktus, piniginę ir t.t. Su tašyte juk nečiuožinėsi 🙂. Vidinėje kišenėje puikiai tilpo maniškis S7 Edge (beje yra padaryta anga ir ausinėms – labiau įgudusiems gal pravers – man muzikos būtų buvę per daug 😀), o rankovės kišenėlėje laikiau pinigus vandeniui ar karštam gėrimui įsigyti. Telefonas liko sveikas, popieriniai pinigai vėliau kasininkams neužkliuvo.

Striukės privalumai:
Neperpučiama vėjo;
Kvėpuojanti;
Kišenėlės įvairiems daiktams;
Lengva;
Nevaržanti judesių;
Gobtuvas vėjuotoms akimirkoms;

Striukės minusai:
Mano pasirinktos striukės spalva labai “tepli” – dažnai tenka skalbti (prie pliusų – puikiai skalbiasi 🙂);
Labai gausiai voliojantis sniege – sušlapo rankogaliai;

Teksto autorius – Karolis Valiukevičius